KAPAT

Ziyaretleriniz için teşekkür ederiz.

Ziyaretleriniz için teşekkür ederiz.

Kontrol ve otomasyon sistemlerinde 1997 yılından beri faaliyet gösteren ILX Mühendislik olarak 14-17 Mart 2019 tarihleri arasında TÜYAP’ta organize edilen WIN Eurasia Fuarı’na katılım gösterdik. Oldukça keyifli ve sıcak bir ortamda geçen fuar süresince, ziyaretçilerimize ürünlerimizi tanıtma fırsatı bulduk.

WIN Eurasia 2019 Fuarı boyunca standımızda tanıtımını yaptığımız ürünler arasında %100 yerli üretim olan ışıklı kolonlar, uçak ikaz lambaları, solar (güneş) ikaz lambaları, borulu kornalar ve Fenac enkoder çeşitleri gibi ürünler yer aldı. Ziyaretçilerimize sergilediğimiz yerli üretim ürünlerimizin dışında otomasyon çözümlerinde son derece başarılı olan Kinco ve mobil uygulamalarda son derece faydalı çözümler üreten Siko markalarımızın da ürünlerini tanıtma fırsatı elde ettik. WIN Eurasia 2019 Fuarı boyunca standımıza gösterilen ilgiden ötürü ILX Mühendislik ailesi olarak çok mutlu olduk. Her bir ziyaretçimiz ile ayrı ayrı ilgilenme fırsatı bulurken; ziyaretçilerimizin ürünlerimiz ile ilgili merak ettiklerini kendileriyle tüm detayları ile paylaştık.

Ürünlerimizi açık olarak sergilediğimiz fuarda, ziyaretçilerimiz ürünlerin işlevlerini yakından inceleme fırsatı buldu. WIN Eurasia 2019 Fuarı süresince bizleri yalnız bırakmayan tüm ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunar; gelecekteki etkinliklerimize ve tanıtımlarımıza hepinizi beklediğimizi hatırlatmak isteriz.

Sanal Tur:  http://360tv.com.tr/upload/2019/fuar/win%20fuari/ilxmuhendislik/

You tube Tanıtım: https://www.youtube.com/watch?v=ZQNuFx1CXUk&t=9s


Yorumlar

Yorum Yazın

İLX Yerli
Fenac
Kinco
Siko