KAPAT

Siko - Dikey ve Yatay Mesafe Ölçüm Teknolojileri

Siko - Dikey ve Yatay Mesafe Ölçüm Teknolojileri

Siko Türkiye

Alman teknoloji markası olan Siko Grubu, İLX Mühendislik olarak Türkiye’nin endüstri piyasasında bulunan birçok makine üretim, vinç sektörü  ve buna benzer otomasyon uygulamaları için ürün tedariğinde bulunan öncü firmalardandır.

Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte distiribitörlüğünü yapmış olduğumuz SIKO Enkoder, Aktuatör, Manyetik lineer sensör ve Dijital – Anolog indikatörler ile birlikte sektör de lokomotif pozisyonun da görev almaktadır.

Siko Ürün Ailesi ;

* İpli Enkoderler
* Dijital Göstergeler
* Artımlı Enkoderler
* Mutlak Enkoderler
* Manyetik Sensör ve Bantlar
* Dijital ve Analog Pozisyon İndikatörleri
* Motor Enkoder Kombinasyon Hareket Kontrol 


Detaylı bilgi için tıklayınız.


Enkoder

SIKO geniş ürün yelpazesi ile birlikte CANopen-Redoundent ,Profibus, SSI , RS485 ve Sikonet haberleşme protokollerini destekleyen enkoder çeşitlerine sahiptir. Bu ürünler Mutlak-İncremental enkoderler olup ayrıca ipli enkoder ve silindir içersin de kullanılan SGH Seri piston içi ipli enkoder grubudur.

Rotary enkoderlar da çeşitli şaft seçenekleri ile milli, delikli modellerimiz mevcut olup, sektörde hassasiyeti yüksek tüm uygulamalar da tercih sebebidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Aktüatör

Ayrıca Doğrusal pozisyonlama görevi yapan AG Serisi Fieldbus aktuatörlerimiz de 3.2 Nm ile 14 Nm tork güçleri arasında olup, elektronik display ve elektronik display olmayan seçenekleri ile ayrıca Ağaç, PVC, Metal işlem ve buna benzer sektörler de Avrupa da ve ülkemizde en çok tercih edilen ürün yelpazemizdendir.

Fieldbus Aktuatörlerimiz Profibus-DP, CANopen, RS485, Sikonet, Profinet, EtherNet/IP ve Poverlink haberleşme seçeneklerine sahip dişli oranı yüksek ürünlerdir. Detaylı bilgi için tıklayınız.


Manyetik lineer sensör ve bantlar

Manyetik Lineer sensör grubun da ise lokomotif görevi gören SIKO MSK,MSA ve MS serisi çeşitli pulse ve mikron aralıklarında silindirik ve kare dizayn yapısına sahip  plastik metal gövde modelleri bulunan mukavemeti yüksek okuyucu kafalardır.

Manyetik lineer sensörler de yardımcı ürün olan MB Seri lineer ve MR-MBR seri round (yuvarlak) bantlar, çeşitli N/S kutup aralıkların da olup mukavemeti yüksek esnek ürünlerdir. Özellikle manyetik lineer bantlarımızın çeşitli genişlik ve istenen uzunluklar da opsiyonları yer almaktadır.

Bunun ile birlikte manyetik sensörlerimiz de otomatik ofsetleme yapabilen, kolay okunabilir MA Serisi elektronik pulse göstergeli ekranlarımız bulunup,  bunların haberleşmesin de ekstra RTX modül desteği ile radyo frekansı haberleşmesi de uygulanabilmektedir.

 


Detaylı bilgi için tıklayınız.


İndikatör ( Sayacı )

DE ve AP serilerinde ki elektronik göstergeli dijital indikatörlerimiz yüksek mukavemete sahip pil ömrü ve opsiyonları ile piyasa da kendini kanıtlamıştır. Saat yönü ve tersi artımlı, serbest programlanabilme seçeneği, sağlam şaft yapısı ile çeşitli çap oranlarına sahip yüksek çözünürlükte ki  LCD ekranı olan belirgin özelliklere sahip teknolojik  bir üründür.

Anolog sayacı (indikatör) gurubunda ise DA serisi sağlam şaft yapısı ve çap seçenekleri ile çeşitli hatve oranlarında sağlam gövdeye sahip mekanik bir üründür. Gerçek alman teknolojisi ile üretilmesi asla göz ardı edilmemelidir.

 


Detaylı bilgi için tıklayınız.


Yorumlar

Yorum Yazın

İLX Yerli
Fenac
Kinco
Siko