KAPAT

Pako Şalter'de neden İLX ?

Pako Şalter'de neden İLX ?

Estetik ve Sağlamlık Ön PlandaMekanik hücre kilitleri, kolon cıvatası ve uzun somon ile birleştirilen hücrelerde oynama, esneme, kullanılan ortama bağlı olarak zaman içerisinde ısı, titreşim vb. etkenlerden dolayı fiziksel direnç azalması, kablo ağırlığına dayanamama gibi bir çok sorun tamamen ortadan kaldırılmıştır. 

Elektriksel İletkenlikte En İyisi
En iyi elektriksel iletkenliğe sahil metaller bakır ve gümüştür.
Gümüşün yüksek akım geçirgenliği, termal dayanımı ve korozyona karşı mukavemetli olmasından dolayı paket şalterlerimizin kontakları gümüş kaplıdır. Dolayısıyla olabilecek anlık yüksek akımlarda kontaklar yapışma yapmaz ve yangın riski oluşturmaz.

Montaj Kolaylığı ve Sağlamlık


         M4 somunlar ile deforme                           M4 cıvatalar ile yüksek                                      Kalınlığı fazla yüzeylere
         olmayan montaj özelliği                             sıkma mukavemeti                                             monte edilebilme özelliği

Lazer Markalama


Paket şalterler klasik tipte bilinen ürünler olmasına rağmen esnek çözümler ve endüstrinin farklı ihtiyaçlarından dolayı çok farklı tipte üretilmektedir.
Her şalter tipine göre referansları belirtmek şarttır.
Referansların ve açıklamaların sade, anlaşılır ve zamanla silinmemesi için lazer markalama yöntemini kullanmaktayız.Kablo Montaj İşçiliği 


Asansörlü montaj cıvataları kablo montaj işçiğilinizi azaltır. 
Güvenli bağlantı yapmanıza olanak sağlar.
Kapalı Cıvata Sistemi Montaj cıvataların düşmesini ve kaybolmasını engeller.Şalterinizi Güvenle Çevirin

Çevirme kolunun bağlı olduğu ve tüm kontakların hareket etmesini sağlayan metal mil, şalterin tam merkezinde konumlandırıldı.
Elektriksel arkı minimum seviyeye indiren, hızlı açma kapama yapabilen kademe ayarlayıcı mekanik sistem İLX ar-ge mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.
Ark, elektriksel bir sistemde toprak veya bir başka faz ile düşük empedanslı bağlantıdan kaynaklanan bir elektrik patlamasıdır. Ark patlamalarında yüksek sıcaklıklar o noktayı çevreleyen havanın hızlı bir şekilde ısınmasına ve yüksek hava basıncının oluşmasına neden olmaktadır.


Kullanıcı Dostu 


Çevirme kolunun mil montajını yaparken yerine uymama, ek parça veya özel vida ihtiyacının olmaması İLX şalterlerin avantajlarından biridir.
Çevirme kolunun mil montaj ve demontaj esnasında deforme olması söz konusu değildir.

Yorumlar

Yorum Yazın

İLX Yerli
Fenac
Kinco
Siko