KAPAT

İLX Markamızla İkaz Lambasında İddialıyız.

İLX Markamızla İkaz Lambasında İddialıyız.

  İlx Markamız İLX Mühendislik çatısı altında üretimine devam edilen ve her geçen yıl    kalite ve ürün yelpazesinde ciddi gelişmeler elde eden sektörün kaliteli ışıklı kolon,  sinyal lambası, ışıklı kule lambaları, alarm lambaları, uçak ikaz lambaları ürünleri mevcuttur. İlx led'li ürünleri ile mekanik darbelere ve titreşimlere karşı yüksek ölçüde dayanıklı  olması sayesinde uzun ömür ve bakımsız çalışma garantilidir. ilx ışıklı ikaz lambaları  birçok ledli ürün çeşitleri ile ,otomasyon sektörü başta olmak üzere fabrika  otomasyonu,pano sistemleri,makina imalat sektörü v.b..uygulamalarında Avrupa  standartlarında kalite ve ürün anlayışı sunmaktadır. ilx kule lambaları,kolay kurulumu olan, önceden monte edilmiş ve kablo bağlantıları yapılmıştır. İlx kule lambaları müşteri montajına yönelik,uygulamaya hazır olarak tedarik edildiğinde,kullanıma hazır bir çözüm sağlar.
İlx kule lambaları korumalı ortamlardaki uygulamalara basit olarak geliştirilmiş bir  ürün,  buzzer seçenekli ve ekonomik maliyetleri ile makine sektöründe arıza ikaz ürünleri olarak kullanılmaktadır. İLX T67 modeli tamamen modüler olan ürünler,  yüksek ışık kabiliyeti ile son kullanıcılarda yüksek beğeniye sahiptir. İLX modüler kule lambalarında ürünlerin sonradan eklenebilir olması yüksek beklentilere sahip uygulamacılarda çözüm ortağı olmayı başarmış power ledli ürünler le ise kalite standartlarını bir basamak daha yukarıya çekmiştir. ilx buzzer son derece kompakt tasarımı sayesinde, ürün işlem durumunun uzun mesafeli sinyalizasyonu için vinç uygulamalarına ve yüksek ses gerektiren uygulamalara uygundur. Ilx T67 borulu korna yükses buzzer sayesinde kaldırma endüstrisinde aranılan ürün olmuş,yüksek ışık şiddeti ile de görsel ihtiyaçlara cevap vermiştir. İLX ürün ailesinin yedek parça gereksinimlerini sağlıklı ve uygulanabilir ürün çeşitliliği ile desteklenmiştir.
Tüm ürünlerinin yedek parça olarak temin edinilebileceği ilx ürünleri dayanıklı gövde ve estetik tasarımları ile göz dolduruyor.

Iş güvenliğinin en önemli standartlarından biri olan sesli ışıklı ikaz lambaları; hem görsel, hem de işitsel uyaran çalışma modeli ile güvenli bir çalışma ortamının vazgeçilmez üyesidir. 

İLX mühendislik, yerli üretim sesli ışıklı ikaz lambalarında; 16 yıllık tecrübe, yol gösterici ve  öncü firma olma niteliğiyle sektörün en güvenilir ikaz lambası tedarikçisi olarak ön plana çıkmaktadır.

Makina Sanayi, Otomasyon, Endüstriyel Otomasyon, Araç Üstü, Platform, Forklift, Geniş alan ve Yüksek Yapı Güvenliği (Havaalanı, Yüksek Yapılar, Baca, Boru Hattı, Köprü, Radyo ve TV Kuleleri, İletişim Hatları, Rüzgar Türbin ve Türbin Direkleri, Radar Antenleri, Bayrak Direkleri) sektörlerinde yoğun şekilde tercih edilen ürünlerimiz; ABS gövde, kolaylıkla değiştirilebilir ve arttırılabilir PC lens modelleri ile kompakt ve geliştirilebilir çözüm olanaklarına sahiptir.

Farklı besleme gerilimi seçenekleri ve Multi-fonksiyon Çalışma Modeli özellikleriyle müşteri talebine uygun, hızlı ve pratik çözümler sunan İLX İkaz Lambaları; basit ve hızlı montaj avantajıyla birlikte LED'lerin mekanik darbe ve titreşimlere karşı yüksek dayanıklılığı sayesinde de uzun ömür ve çalışma garantisi ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlar. 


Yorumlar

Yorum Yazın

İLX Yerli
Fenac
Kinco
Siko