KAPAT

Hizmetlerimizi Artık İLX Mühendislik Adıyla Sürdürüyoruz.

Hizmetlerimizi Artık İLX Mühendislik Adıyla Sürdürüyoruz.
OSH Mühendislikolarak, 2016 yılı itibarıyla İLX markamızı firma    unvanı olarak      kullanmaya başladık. Böyleliklefirmamızın yeni adı, İLX Mühendislik oldu. Bu unvan   değişikliğiyle İLX markamızıön planda tutarak sizlere hizmet vermeyi hedefliyoruz.

17 yıllık kurum geçmişine, 25 yıllık endüstri tecrübesine sahipolan İLX Mühendislik olarak üretimimizi iki marka altında gerçekleştiriyoruz: İLX ve Fenac.  İLX’in ürüngamında ikaz lambaları ve enkoderler yer alıyor.

Aynı zamanda dünyaca kabul gören bazı markaların mümessilliğinide yapıyoruz. Mümessilliğini yaptığımız ürün grubunda ise AC sürücüler, PLC’ler, servo motor ve sürücüler,analog ve dijital indükatörler, manyetik sensör ve bantlar, bütünsensör grupları, sanayitipi fiş ve prizler, pako şalter, limit siviçler, butonlar, el aletleri vb.ürünler yer alıyor.

Bu ürün yelpazesiyle sektördeki tüm üreticilerin, özelliklemakine üreticilerinin ve otomasyon proje firmalarının talebine,fiyat-performans çıtasını gözeterek, kaliteli ve hızlı bir şekilde cevapverdik. Bu hizmetleri artık İLX Mühendislik adıyla veriyoruz.

İLX markamızlaikaz lambasında iddialıyız

İLX markasıyla otomasyon sektörüne yönelik ikaz lambasıtasarlıyoruz. İç ve dış piyasa ihtiyaçlarını gözeterek ürettiğimiz bu grubunürünleri şunlardır: ModülerIşıklı Kolonlar, İkaz Lambaları, Işıklı Kornalar, Buzzerler.Ayrıca Uçak İkazLambası üretimiyle sivil havacılık sektörüne de hizmetveriyoruz.

Fenac markamızlaenkoderde iddialıyız

İLX Mühendislik olaraküretimini yaptığımız Fenac marka enkoder şu ürünleriiçeriyor: MilliArtımlı Enkoderler, YarımDelikli Artımlı Enkoderler, Tam Delik Artımlı Enkoderler, Tako Flanş Artımlı Enkoderler, Programlanabilir Enkoderler, Mutlak Enkoderler, Manyetik Lineer Enkoderler ve İpli Enkoderler, Motor Feedback Enkoderler.
Ayrıca UVW, SinCos, SSI-2048 ve BİSS-2048 ürünlerini üreterek otomasyonendüstrisine sunan ilk yerli firmayız. Özellikle Absolute Enkoder için profibusve CAN-OPEN haberleşmeprotokolleri sağlanabilmektedir. Programlanabilir Enkoder için; kolaykullanılabilir bilgisayar ara yüzü ve programlayıcısı ile kullanıcıya talepedilen enkoder ayarlarını yapma imkânı sunulmaktadır. Sektörde en çok ihtiyaçduyulan İncremental Enkoder alanında Fenac ürünleri en çok tercih edilenler arasındayer alır. Ayrıca tüketici ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunan Fenac, savunmasanayisine de başta enkoder olmak üzere çeşitli alanlarda çözümler sunmaktayız.

Yorumlar

Yorum Yazın

İLX Yerli
Fenac
Kinco
Siko