KAPAT
SİKO Ekran - MA504/1

SİKO Ekran - MA504/1

Gövde Yapısı Plastik
Çalışma Gerilimi 3 V DC
Ortam Sıcaklığı 0 ... 60 ° C
Depolama Sıcaklığı -10 ... 70 ° C
Koruma Kategorisi IP40, IP54,IP67
Tekrarlama Doğruluğu ± 0.01 mm
Durum Göstergesi LCD
Sistem Doğruluğu ± (0.1 + 0.01 x L) mm, L in m
Entegrasyon MS500H
  • Görüntü doğruluğu maks. 10 um
  • Doğruluk tekrar max. ± 0.01 mm
  • En düşük güç LCD
  • Metrik veya ondalık inç göstergesi
  • Artımlı ölçüm ve sıfırlama işlevi
  • Doğrudan referans / ofset değeri girişi
  • Akü tamponlu bellek
  • Pil kullanımı
  • MS500H sensör takılabilir


Genel Bakış;      

  Profesyonel makine üreticilerinin kullandığı aksesuarlar olarak sunduğumuz ( linear ) doğrusal pozisyon göstergesi yaygın olarak kullanılmakla beraber Doğrusal pozisyon göstergesi manyetik sensörü ile birlikte özel makine ve proses gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır aynı zamanda ( Linear position display ) doğrusal Pozisyon Göstergeleri kullanımı basit ve fonksiyonel pratik olan kompakt bir ürün olarak tercih edilmektedir ..

 

Ürün Açıklaması ;

       Pozisyon veya konum için bir ölçümleme gerektiğinde hareketli parçalardan oluşan bir ünitenin  pozisyon konum ve hareket kabiliyetinin ölçümlenmesi için tasarlanan bir manyetik sensör ve gösterge üründür. Bu ( linear position display ) doğrusal konum gösterge ve manyetik sensörü bir takım olarak tek parça bir dijital sayıcıdır,  Doğrusal konum değerini göstergede dijital olarak  (0,01) hassasiyetle gösterir.  Doğrusal ( linear ) gösterge  değişken  pozisyon konumlarında, örneğin mekanik olarak hazırlanmış iki hareketli ünitenin üzerinde, doğrusal manyetik pozisyon okuma sensörünün ve manyetik mıknatıs bantının bir üniteye sabitlenmesiyle hareketten elde edilen yerdeğiştirme konum bilgisi sensörün banttan aldığı bilgi ile ölçümleme yapılır. Alınan bilgi bağımsız olarak panel montajı yapılmış göstergesinden doğrusal  pozisyon değeri okunur.Kullanımı ve uygulaması çok basit ve ekonomik bir üründür.. Mantetik sensör 1 metre kablo boyu ve  göstergesi ile birlikte 2 adet kalem pil ile beslemeli olarak çalışır, göstergesi üzerinden  ofset değer girişleride yapılabilmektedir doğrusal ölçüm gösterge üzerinden yapılırken istenilen konumda resetleme yapılabilmektedir ..

Uygulama Alanları ;

      Uygulamaları çok sayıda Baskı Presleri, Katlama Makineleri, Tekstil Makineleri, Paketleme Makineleri, Kağıt ve Selüloz Makineleri, Metal Şekillendirme ve Kesme Makineleri, Hareket kontrolleri, Değişken hız ekipmanları, Gıda işleme Makinaları, Pişirme ve ekipmanları karıştırma, Uygulama makineleri, Paketleme, Ağaç İşleme, Tekstil, Baskı, Dönüştürme, Ambalaj makine imalatında, Ahşap ve alüminyum makine imalatında, Saç işleme, Serigrafi baskı, Dolum ve konveyör Baskı makineleri,Paketleme makineleri ve Takım tezğahları. Vb. makine sistemlerinde doğrusal ve açısal ölçümlemeler için kompakt bir ürün olarak tercih edilir ve  bu tür kullanımlar için idealdir..  Ürün İsmlendirmeleri ; Doğrusal Pozisyon numaratörü, Doğrusal Pozisyon göstergesi, linear position display,  dijital konum sayıcı, manyetik pozisyon göstergesi, manyetik sayaç,  Dijital sayıcı, Dijital metre, linear Position indicator display, doğrusal sayıcı, ölçüm Metre sayıcı, doğrusal pozisyon göstergesi, doğrusal pozisyon kontrol, doğrusal kontrol olarak isimlendirilirler.

Mekanik Veri
özellikTeknik veriEk bilgi
Konut tasarımı

dahili gövde, plastik

Santral kesme 67 +3 x 33.5 +0.3

Elektriksel veri
özellikTeknik veriEk bilgi
Çalışma gerilimi3 V DC
Anlık tüketim~ 150 μA

3 V DC'de

Gösterge / görüntü aralığı

düşük güç LCD, ~ 11 mm yükseklik

onluk ila 10 μm

-999999 ... 999.999
Akü izleme~ 2,4 V DC

düşük sopalı sembol

Bağlantı türü

entegre pil bölmesi

arz

Sistem verisi
özellikTeknik veriEk bilgi
çözüm0.01, 0.05, 0.1, 1 mm

programlanabilir açı göstergesi

0.001, 0.01 inç
Sistem doğruluğu± (0.1 + 0.01 x L) mm, L in m

U = 20 ° C'de

± (0.05 + 0.01 x L) mm, L in m

U = 20 ° C'de isteğe bağlı

Doğruluğu tekrarla± 0.01 mm

± 1 basamak

Seyahat hızı≤5 m / s
Çevre koşulları
özellikTeknik veriEk bilgi
Ortam sıcaklığı0 ... 60 ° C
Depolama sıcaklığı-10 ... 70 ° C
Bağıl nem≤% 95yoğunlaşma kabul edilmez
EMCEN 61000-6-2parazit direnci / İmmisyon
EN 61000-6-4

yayılan girişim / emisyon

Koruma kategorisi

IP40 tüm cihaz

EN 60529

Önde IP54

EN 60529

Ürün hakkında Yorum yazın

İLX Yerli
Fenac
Kinco
Siko