KAPAT
SİKO Display - MA508/1

SİKO Display - MA508/1

Gövde Yapısı Çinko Döküm
Çalışma Gerilimi 3 V DC
Ortam Sıcaklığı 0 ... 60 ° C
Depolama Sıcaklığı -20 ... 70 ° C
Koruma Kategorisi IP20, IP60
Tekrarlama Doğruluğu ± 0.01 mm
Algılama Mesafesi ≤1,5 mm
Sistem Doğruluğu ± (0.05 + 0.01 x L) mm, L in m

Kısmi mutlak, şebekeden bağımsız LCD ekran, sağlam metal gövde

MA508 / 1 manyetik ekran, MA508 manyetik ekranın en iyi hale getirilmişidir. Şimdi, manyetik ekran, örneğin çözünürlük veya ofset gibi parametreler için entegre klavyeden özgürce programlanabilir. 
Kompakt boyutlar, sınırlı kurulum koşullarında dahi basit yapıcı entegrasyonu mümkün kılar. Metal gövde, dayanıklılığı ve sağlamlığı garanti eder.

  • Görüntü doğruluğu maks. 0.01 mm
  • Tekrar hassasiyeti 0.01 mm
  • Entegre sensörlü düşük güçlü LCD
  • 10 yıla kadar servis ömrüne sahip entegre pil ile besleme
  • Doğrudan cihaz üzerindeki düğmelerle serbestçe programlanabilir

Genel Bakış;      

  Profesyonel makine üreticilerinin kullandığı aksesuarlar olarak sunduğumuz ( linear ) doğrusal pozisyon göstergesi yaygın olarak kullanılmakla beraber Doğrusal pozisyon göstergesi manyetik sensörü ile birlikte özel makine ve proses gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır aynı zamanda ( Linear position display ) doğrusal Pozisyon Göstergeleri kullanımı basit ve fonksiyonel pratik olan kompakt bir ürün olarak tercih edilmektedir ..

 

Ürün Açıklaması ;

       Pozisyon veya konum için bir ölçümleme gerektiğinde hareketli parçalardan oluşan bir ünitenin  pozisyon konum ve hareket kabiliyetinin ölçümlenmesi için tasarlanan bir manyetik sensör ve gösterge üründür. Bu ( linear position display ) doğrusal konum gösterge ve manyetik sensörü bir takım olarak tek parça bir dijital sayıcıdır,  Doğrusal konum değerini göstergede dijital olarak  (0,01) hassasiyetle gösterir.  Doğrusal ( linear ) gösterge  değişken  pozisyon konumlarında, örneğin mekanik olarak hazırlanmış iki hareketli ünitenin üzerinde, doğrusal manyetik pozisyon okuma sensörünün ve manyetik mıknatıs bantının bir üniteye sabitlenmesiyle hareketten elde edilen yerdeğiştirme konum bilgisi sensörün banttan aldığı bilgi ile ölçümleme yapılır. Alınan bilgi bağımsız olarak panel montajı yapılmış göstergesinden doğrusal  pozisyon değeri okunur.Kullanımı ve uygulaması çok basit ve ekonomik bir üründür.. Mantetik sensör 1 metre kablo boyu ve  göstergesi ile birlikte 2 adet kalem pil ile beslemeli olarak çalışır, göstergesi üzerinden  ofset değer girişleride yapılabilmektedir doğrusal ölçüm gösterge üzerinden yapılırken istenilen konumda resetleme yapılabilmektedir ..

Uygulama Alanları ;

      Uygulamaları çok sayıda Baskı Presleri, Katlama Makineleri, Tekstil Makineleri, Paketleme Makineleri, Kağıt ve Selüloz Makineleri, Metal Şekillendirme ve Kesme Makineleri, Hareket kontrolleri, Değişken hız ekipmanları, Gıda işleme Makinaları, Pişirme ve ekipmanları karıştırma, Uygulama makineleri, Paketleme, Ağaç İşleme, Tekstil, Baskı, Dönüştürme, Ambalaj makine imalatında, Ahşap ve alüminyum makine imalatında, Saç işleme, Serigrafi baskı, Dolum ve konveyör Baskı makineleri,Paketleme makineleri ve Takım tezğahları. Vb. makine sistemlerinde doğrusal ve açısal ölçümlemeler için kompakt bir ürün olarak tercih edilir ve  bu tür kullanımlar için idealdir..  Ürün İsmlendirmeleri ; Doğrusal Pozisyon numaratörü, Doğrusal Pozisyon göstergesi, linear position display,  dijital konum sayıcı, manyetik pozisyon göstergesi, manyetik sayaç,  Dijital sayıcı, Dijital metre, linear Position indicator display, doğrusal sayıcı, ölçüm Metre sayıcı, doğrusal pozisyon göstergesi, doğrusal pozisyon kontrol, doğrusal kontrol olarak isimlendirilirler.

Mekanik Veri
özellikTeknik veriEk bilgi
Konut tasarımı

montaj gövdesi, çinko döküm gövde

panel açma 69 +0,1 x 49 + 1

Sensör / bant okuma mesafesi≤1,5 mm

entegre sensör

≤2 mm

harici sensör

Elektriksel veri
özellikTeknik veriEk bilgi
Çalışma gerilimi3 V DC

dahili batarya

Pil ömrü~ 4.5 yıl (% 50 görev döngüsü ile)TU = 20 ° C'de
Gösterge / görüntü aralığı

LCD, ~ 13 mm yüksek

10 μm'ye kadar ondalık

-99999 ... 99999
Anahtarlar

3 tuşlu, membranlı klavye

Akü izleme~ 1,5 V DCdüşük sopalı sembol
Sistem verisi
özellikTeknik veriEk bilgi
çözüm0.01, 0.05, 0.1, 1 mm

programlanabilir açı göstergesi

0.001, 0.01 inç
Sistem doğruluğu

± (0.05 + 0.01 x L) mm, L in m

U = 20 ° C'de

Doğruluğu tekrarla± 0.01 mm

± 1 basamak

Seyahat hızı≤10 m / s
Çevre koşulları
özellikTeknik veriEk bilgi
Ortam sıcaklığı0 ... 60 ° C
Depolama sıcaklığı-20 ... 70 ° C
Bağıl nem≤% 95

yoğunlaşma kabul edilmez

EMCEN 61000-6-2parazite direnç / bağlanma
EN 61326-1yayılan girişim / emisyon sınıfı B
Koruma kategorisi

IP20 tüm cihaz

EN 60529

IP60 ekran tarafı

EN 60529


Ürün hakkında Yorum yazın

İLX Yerli
Fenac
Kinco
Siko