KAPAT

İLX Markamızla İkaz Lambasında İddalıyız.

İLX Markamızla İkaz Lambasında İddalıyız.
  İlx Markamız İLX Mühendislik çatısı altında üretimine devam edilen ve her geçen yıl    kalite ve ürün yelpazesinde ciddi gelişmeler elde eden sektörün kaliteli ışıklı kolon,  sinyal lambası, ışıklı kule lambaları, alarm lambaları, uçak ikaz lambaları ürünleri mevcuttur. İlx led'li ürünleri ile mekanik darbelere ve titreşimlere karşı yüksek ölçüde dayanıklı  olması sayesinde uzun ömür ve bakımsız çalışma garantilidir. ilx ışıklı ikaz lambaları  birçok ledli ürün çeşitleri ile ,otomasyon sektörü başta olmak üzere fabrika  otomasyonu,pano sistemleri,makina imalat sektörü v.b..uygulamalarında Avrupa  standartlarında kalite ve ürün anlayışı sunmaktadır. ilx kule lambaları,kolay kurulumu olan, önceden monte edilmiş ve kablo bağlantıları yapılmıştır. İlx kule lambaları müşteri montajına yönelik,uygulamaya hazır olarak tedarik edildiğinde,kullanıma hazır bir çözüm sağlar.
İlx kule lambaları korumalı ortamlardaki uygulamalara basit olarak geliştirilmiş bir  ürün,  buzzer seçenekli ve ekonomik maliyetleri ile makine sektöründe arıza ikaz ürünleri olarak kullanılmaktadır. İLX T67 modeli tamamen modüler olan ürünler,  yüksek ışık kabiliyeti ile son kullanıcılarda yüksek beğeniye sahiptir. İLX modüler kule lambalarında ürünlerin sonradan eklenebilir olması yüksek beklentilere sahip uygulamacılarda çözüm ortağı olmayı başarmış power ledli ürünler le ise kalite standartlarını bir basamak daha yukarıya çekmiştir. ilx buzzer son derece kompakt tasarımı sayesinde, ürün işlem durumunun uzun mesafeli sinyalizasyonu için vinç uygulamalarına ve yüksek ses gerektiren uygulamalara uygundur. Ilx T67 borulu korna yükses buzzer sayesinde kaldırma endüstrisinde aranılan ürün olmuş,yüksek ışık şiddeti ile de görsel ihtiyaçlara cevap vermiştir. İLX ürün ailesinin yedek parça gereksinimlerini sağlıklı ve uygulanabilir ürün çeşitliliği ile desteklenmiştir.
Tüm ürünlerinin yedek parça olarak temin edinilebileceği ilx ürünleri dayanıklı gövde ve estetik tasarımları ile göz dolduruyor.

Kommentare

Schreiben Sie ein Kommentar.

İLX Yerli
Fenac
Kinco
Siko