Dikkat Edilecek Noktalar

Ali Bulut

Administrator
Yönetici
Forum Kurallarımız

1- Forumumuz da Kinco Türkiye olarak sadece Kinco ürünlerine teknik destek sağlanmaktadır. Bunun dışında İLX Mühendislik tarafından imalatı yapılan Fenac Enkoder, İLX İkaz Lambaları hakkında bilgi paylaşımı yapılacaktır. Bunların dışındaki markalar hakkında soru sormak yasaktır.
2- Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
3- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez.
4- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)
5- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
6- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
7- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
8- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar yasaktır.
9- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
10- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.
11- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.
12- Her türlü telif hakkı içeren paylaşım yasaktır.
13- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
 
Üst